суббота, 25 апреля 2020 г.

Jūsu noliktavas drošībai Mustang Apsardze piedāvā vairākus pārbaudītus risinājumus, kas tiek pielāgoti tieši jūsu vajadzībāmNoliktavas bieži vien ir telpas, kur koncentrētas materiāli nozīmīgākās vērtības, kas ir būtiski svarīgas uzņēmuma darbībai, tāpēc to drošībai jāpievērš īpaša rūpība. Mustang Apsardze nodrošina noliktavu profesionālu apsardzi, kas ne tikai novērsīs ielaušanās mēģinājumus, bet arī uzraudzīs visas noliktavu teritorijas drošību. Nepieciešamības gadījumā nodrošinām caurlaides punkta izveidi un apmeklētāju uzskaiti. Ārkārtas gadījumā, ja no objekta saņemts trauksmes signāls, objekta apsargi izsauc bruņotu ātrās reaģēšanas grupu.

Mustang Apsardze darbinieki nodrošinās uzņēmuma produkcijas, materiālu un mantu drošību un uzstādīto iekārtu apsardzi. Mūsu risinājumi, tostarp fiziskā apsardze, novērsīs trešo personu nesankcionētu pieeju noliktavas teritorijai, tostarp nodrošināsim sabiedrisko kārtību teritorijā un regulāru perimetra kontroli. Tāpat piedāvājam izveidot un kontrolēt autotransporta caurlaides sistēmu.


 Jūsu noliktavas drošībai Mustang Apsardze piedāvā vairākus pārbaudītus risinājumus, kas tiek pielāgoti tieši jūsu vajadzībām:

  • Signalizācija – piedāvājam signalizāciju uzstādīt unaktivizēt pa zonām, tā nodrošinot nepārtrauktu noliktavas teritorijas un telpu drošību. Šāds risinājums ir efektīvs, ja noliktavā ir telpas, kur notiek regulāra darbība, un telpas, kurās darbinieki ieiet reti – arī zonās, kur netiek veiktas darbības, preces vienmēr būs pasargātas.
  • Ugunsdrošības sistēma – tā nepieciešama Jūsu darbinieku un Jūsu īpašuma pasargāšanai, panākot, ka ugunsdrošība noliktavā ir augstā līmenī. Ugunsnelaime ir viens no postošākajiem un, diemžēl, biežāk sastopamajiem apdraudējumiem tieši noliktavās, tāpēc ugunsdrošībai jāpievērš īpaša uzmanība.
  • Videonovērošana un videomonitorings – drošs un pārbaudīts veids, kā sekot notiekošajam noliktavā tiešsaistes režīmā, kā arī analizēt notikumus ierakstā. Mustang Apsardze nodrošina videonovērošanas sistēmas uzstādīšanu tieši noliktavā, taču noliktavu vajadzībām biežāk tiek piemērota attālinātā video novērošana, tostarp video ierakstīšana.
  • Tehniskā apsardze jeb pults apsardze – mūsu pieredze liecina, ka tā ir ieteicama piemērota noliktavās, kurās tiek glabātas īpaši vērtīgas vai bīstamas kravas, lai trauksmes situācijā būtu iespējams nekavējoties izsaukt drošības dienestu.
  • Fiziskā apsardze – piemērota noliktavām, kurās ir liela apmeklētāju, piegādātāju un klientu kustība. Fiziskās apsardzes darbinieks kontrolē visas personas, kas iekļūst noliktavā, kā arī veic regulāras apgaitas visā noliktavas teritorijā. Fiziskā apsardze piemērota arī noliktavās, kurās vēl nav uzstādītas citas drošības sistēmas vai arī to uzstādīšana nav iespējama.

Sazinieties ar Mustang Apsardze drošības speciālistiem, lai saņemtu individuālu risinājumu, kas piemērots tieši Jūsu noliktavai!


Сегодня в мире

Новости и кошмары нашего городка